disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,86; 0.53%)
|
| 2. |
|
0:35,88 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
34. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:34,13 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,67; 4.51%)
|
| 4. |
|
0:35,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:35,76 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:15,99 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,71; 0.94%)
|
| 2. |
|
1:17,90 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
44. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:15,53 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,99; 0.6%)
|
| 4. |
|
1:15,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,53; 0.07%)
|
| 5. |
|
1:13,21 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,47; 3.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:47,71 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,90; 3.09%)
|
| 2. |
|
2:40,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,71; 4.24%)
|
| 3. |
|
2:44,05 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:39,72 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,88; 0.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:43,06 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (6:37,37; 15.83%)
|
| 2. |
|
5:44,58 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:39,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (5:43,06; 1.11%)
|
| 4. |
|
5:29,87 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (5:39,27; 2.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
12:00,98 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
11:32,27 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (12:00,98; 4.14%)
|
| 3. |
|
11:36,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:40,84 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,96; 5.19%)
|
| 2. |
|
0:42,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
15. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,34 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,84; 6.52%)
|
| 4. |
|
0:39,89 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
24. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:37,40 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,46; 0.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:40,64 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,80; 2.85%)
|
| 2. |
|
0:39,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,64; 4.17%)
|
| 3. |
|
0:37,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,01; 2.82%)
|
| 4. |
|
0:37,52 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,94; 1.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:22,08 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,64; 9.21%)
|
| 2. |
|
1:23,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
20. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:23,73 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
1:21,98 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,08; 0.12%)
|
| 5. |
|
1:22,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:21,43 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,98; 0.67%)
|
| 7. |
|
1:25,88 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:01,38 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,44; 18.77%)
|
| 2. |
|
2:57,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:01,38; 2.43%)
|
| 3. |
|
2:55,77 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,06; 0.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:27,93 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,44; 7.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:07,46 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|