disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,68 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,59; 2.96%) |
| 2. |
|
0:31,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:30,68; -1.03%) |
| 3. |
|
0:30,83 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (0:30,68; -0.48%) |
| 4. |
|
0:30,26 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,68; 1.38%) |
| 5. |
|
0:30,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,26; 0.06%) |
| 6. |
|
0:30,14 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,24; 0.33%) |
| 7. |
|
0:30,19 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
64. |
(predteki) |
              (0:30,14; -0.16%) |
| 8. |
|
0:30,27 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:30,14; -0.42%) |
| 9. |
|
0:29,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,14; 1.34%) |
| 10. |
|
0:29,49 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,14; 2.2%) |
| 11. |
|
0:29,12 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,49; 1.27%) |
| 12. |
|
0:29,88 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
18. |
(predteki) |
              (0:29,12; -2.54%) |
| 13. |
|
0:29,59 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:29,12; -1.58%) |
| 14. |
|
0:30,94 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (0:29,12; -5.88%) |
| 15. |
|
0:29,55 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
6. |
(predteki) |
              (0:29,12; -1.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:08,45 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,31; 1.25%) |
| 2. |
|
1:08,47 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (1:08,45; -0.02%) |
| 3. |
|
1:07,37 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,45; 1.6%) |
| 4. |
|
1:08,02 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
14. |
(predteki) |
              (1:07,37; -0.95%) |
| 5. |
|
1:07,26 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:07,37; 0.16%) |
| 6. |
|
1:08,14 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:07,26; -1.29%) |
| 7. |
|
1:05,85 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,26; 2.14%) |
| 8. |
|
1:08,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:05,85; -3.44%) |
| 9. |
|
1:07,91 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (1:05,85; -3.03%) |
| 10. |
|
1:05,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,85; 0.19%) |
| 11. |
|
1:06,02 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
26. |
(predteki) |
              (1:05,72; -0.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:34,86 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (2:33,78; -0.69%) |
| 2. |
|
2:32,36 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,78; 0.93%) |
| 3. |
|
2:35,91 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
              (2:32,36; -2.27%) |
| 4. |
|
2:30,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:32,36; 1.46%) |
| 5. |
|
2:24,89 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,16; 3.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:54,76 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (5:26,69; -7.91%) |
| 2. |
|
5:28,87 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(predteki) |
              (5:26,69; -0.66%) |
| 3. |
|
5:22,06 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:26,69; 1.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
12:08,73 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,95 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,18; 16.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:36,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,44; 0.71%) |
| 2. |
|
0:35,20 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,18; 2.78%) |
| 3. |
|
0:34,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,20; 1.88%) |
| 4. |
|
0:34,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:34,55; -0.08%) |
| 5. |
|
0:33,71 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,55; 2.49%) |
| 6. |
|
0:33,94 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:33,71; -0.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:25,02 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,58; 19.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,19 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (0:36,62; -4.11%) |
| 2. |
|
0:37,46 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
              (0:36,62; -2.24%) |
| 3. |
|
0:36,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,62; 0.16%) |
| 4. |
|
0:35,96 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,56; 1.66%) |
| 5. |
|
0:35,63 |
  |
    |
   |
    |
23. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,56; 2.61%) |
| 6. |
|
0:37,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
              (0:35,63; -3.98%) |
| 7. |
|
0:35,15 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,63; 1.36%) |
| 8. |
|
0:34,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,15; 2.32%) |
| 9. |
|
0:33,69 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,15; 4.33%) |
| 10. |
|
0:34,91 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:33,69; -3.49%) |
| 11. |
|
0:34,10 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
9. |
(predteki) |
              (0:33,69; -1.2%) |
| 12. |
|
0:33,73 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(finale) |
              (0:33,69; -0.11%) |
| 13. |
|
0:33,40 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,69; 0.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,19 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,87; 0.84%) |
| 2. |
|
1:19,38 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,19; 1.02%) |
| 3. |
|
1:15,93 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,38; 4.54%) |
| 4. |
|
1:14,64 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,38; 6.35%) |
| 5. |
|
1:14,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (1:14,64; -0.42%) |
| 6. |
|
1:13,91 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,64; 0.98%) |
| 7. |
|
1:14,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:13,91; -0.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:58,59 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (2:58,51; -0.04%) |
| 2. |
|
2:49,97 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,51; 5.02%) |
| 3. |
|
2:46,90 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:58,51; 6.95%) |
| 4. |
|
2:47,75 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (2:46,90; -0.5%) |
| 5. |
|
2:55,62 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
11. |
(predteki) |
              (2:46,90; -4.96%) |
| 6. |
|
2:45,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,90; 0.6%) |
| 7. |
|
2:59,41 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (2:46,90; -6.97%) |
| 8. |
|
2:36,75 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,90; 5.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:02,65 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:03,04 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
              (3:02,65; -0.21%) |