event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:32,91 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:31,97 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,76; 2.47%)
|
| 3. |
|
0:31,78 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,97; 0.59%)
|
| 4. |
|
0:31,47 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,78; 0.98%)
|
| 5. |
|
0:31,79 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
-  |
(relay) |
|
| 6. |
|
0:31,37 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,47; 0.31%)
|
| 7. |
|
0:31,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:31,37; 0%)
|
| 8. |
|
0:29,90 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,37; 4.91%)
|
| 9. |
|
0:29,89 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (0:31,37; 4.95%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:15,78 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
22. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:33,76 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:43,19; 6.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:21,41 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (5:29,69; 2.57%)
|
| 2. |
|
5:11,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (5:21,41; 3.34%)
|
| 3. |
|
5:11,79 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
24. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:42,66 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:46,24; 8.39%)
|
| 2. |
|
0:39,14 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:42,66; 8.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:34,35 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (2:09,74; 37.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:21,39 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:04,55 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (3:21,39; 9.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:35,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,15; 0.8%)
|
| 2. |
|
0:34,77 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,86; 3.13%)
|
| 3. |
|
0:35,60 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:34,24 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,77; 1.54%)
|
| 5. |
|
0:34,13 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,24; 0.32%)
|
| 6. |
|
0:33,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,13; 2.24%)
|
| 7. |
|
0:33,24 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
52. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,38; 0.42%)
|
| 8. |
|
0:32,66 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,24; 1.77%)
|
| 9. |
|
0:32,12 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,66; 1.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:22,75 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:28,41; 6.83%)
|
| 2. |
|
1:23,85 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:19,82 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,75; 3.67%)
|
| 4. |
|
1:18,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,82; 1.38%)
|
| 5. |
|
1:16,47 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,73; 2.95%)
|
| 6. |
|
1:12,12 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,47; 6.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:35,90 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:35,44 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,83; 1.1%)
|
| 3. |
|
0:35,10 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:35,83; 2.07%)
|
| 4. |
|
0:34,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,10; 0.63%)
|
| 5. |
|
0:35,07 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 6. |
|
0:34,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,88; 1.77%)
|
| 7. |
|
0:35,00 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
| 8. |
|
0:33,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,27; 1.42%)
|
| 9. |
|
0:34,21 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:34,27; 0.17%)
|
| 10. |
|
0:33,00 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
29. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,79; 2.39%)
|
| 11. |
|
0:33,00 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:33,00; 0%)
|
| 12. |
|
0:33,80 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(relay) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:17,17 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:14,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,89; 3.62%)
|
| 3. |
|
1:15,39 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:13,11 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,20; 1.49%)
|
| 5. |
|
1:11,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,11; 1.56%)
|
| 6. |
|
1:11,86 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,98; 0.16%)
|
| 7. |
|
1:09,48 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,86; 3.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:42,41 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:45,42; 1.85%)
|
| 2. |
|
2:41,17 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:42,41; 0.76%)
|
| 3. |
|
2:34,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:41,17; 4.16%)
|
| 4. |
|
2:35,88 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
20. |
(heats) |
|
| 5. |
|
2:26,09 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:34,72; 5.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:18,04 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,28; 4.15%)
|
| 2. |
|
1:18,28 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:20,69 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
59. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:18,75 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:15,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
60. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,04; 3.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:29,07 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|