event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:30,48 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,39; 2.98%)
|
| 2. |
|
0:30,18 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,48; 0.99%)
|
| 3. |
|
0:29,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,18; 3.21%)
|
| 4. |
|
0:28,84 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,24; 1.38%)
|
| 5. |
|
0:28,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,84; 0.94%)
|
| 6. |
|
0:28,86 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finals) |
|
| 7. |
|
0:29,71 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
| 8. |
|
0:29,13 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
14. |
(heats) |
|
| 9. |
|
0:29,08 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
38. |
(heats) |
|
| 10. |
|
0:28,45 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
58. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,57; 0.42%)
|
| 11. |
|
0:28,84 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
47. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:08,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,79; 3.22%)
|
| 2. |
|
1:06,19 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
26. |
(heats) |
   os.rek. (1:08,58; 3.61%)
|
| 3. |
|
1:04,34 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,19; 2.87%)
|
| 4. |
|
1:06,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
28. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:05,99 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
13. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:06,12 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
38. |
(heats) |
|
| 7. |
|
1:03,98 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
32. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,34; 0.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:27,52 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (2:44,78; 11.7%)
|
| 2. |
|
2:31,43 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
9. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:24,07 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (2:27,52; 2.39%)
|
| 4. |
|
2:26,07 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
21. |
(heats) |
|
| 5. |
|
2:21,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (2:24,07; 1.85%)
|
| 6. |
|
2:21,34 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finals) |
   os.rek. (2:24,07; 1.93%)
|
| 7. |
|
2:26,10 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
24. |
(heats) |
|
| 8. |
|
2:24,60 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
50. |
(heats) |
|
| 9. |
|
2:21,24 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
34. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,34; 0.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:18,92 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:09,13 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
23. |
(heats) |
   os.rek. (5:18,92; 3.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:38,99 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,68; 6.89%)
|
| 2. |
|
0:39,15 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:38,90 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,99; 0.23%)
|
| 4. |
|
0:37,89 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
27. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,90; 2.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:27,71 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
32. |
(heats) |
   os.rek. (1:32,42; 5.36%)
|
| 2. |
|
1:26,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (1:27,71; 0.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:09,74 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (3:19,64; 5.21%)
|
| 2. |
|
3:06,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (3:09,74; 1.96%)
|
| 3. |
|
3:06,43 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
22. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:36,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (0:40,85; 10.79%)
|
| 2. |
|
0:37,33 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:35,93 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,87; 2.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:37,46 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,36; 10.41%)
|
| 2. |
|
0:36,73 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,46; 1.98%)
|
| 3. |
|
0:36,84 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:23,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (1:25,61; 2.29%)
|
| 2. |
|
1:19,45 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
46. |
(heats) |
   os.rek. (1:23,69; 5.33%)
|
| 3. |
|
1:19,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
32. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,45; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:19,80 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
30. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:18,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
47. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,80; 1.6%)
|
| 3. |
|
1:17,12 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,54; 1.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:56,86 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (3:13,34; 9.31%)
|