disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,45; 17.62%)
|
| 2. |
|
0:35,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,24; 0.34%)
|
| 3. |
|
0:34,63 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,12; 1.41%)
|
| 4. |
|
0:35,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
49. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:21,28 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,58; 11.44%)
|
| 2. |
|
1:21,25 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,28; 0.03%)
|
| 3. |
|
1:18,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,25; 3.52%)
|
| 4. |
|
1:19,29 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
16. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:20,89 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
44. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:02,40 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:55,32 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,40; 4.03%)
|
| 3. |
|
2:59,53 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,15; 17.1%)
|
| 2. |
|
0:46,63 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
26. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:45,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
19. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:41,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,18; 2.43%)
|
| 3. |
|
1:42,15 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:44,62 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (4:21,11; 16.24%)
|
| 2. |
|
3:43,38 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:44,62; 0.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:49,68 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:37,43 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,53; 16.52%)
|
| 2. |
|
1:38,39 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
56. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:33,23 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:21,77 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|