event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,90 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
13. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:28,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,66; 3.63%)
|
| 3. |
|
0:27,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:28,62; 2.87%)
|
| 4. |
|
0:27,87 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(heats) |
|
| 5. |
|
0:26,96 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:27,82; 3.18%)
|
| 6. |
|
0:26,82 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
34. |
(heats) |
   os.rek. (0:26,96; 0.52%)
|
| 7. |
|
0:26,64 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finals) |
   os.rek. (0:26,96; 1.2%)
|
| 8. |
|
0:27,02 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
29. |
(heats) |
|
| 9. |
|
0:26,64 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (0:26,64; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:05,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:01,24 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,35; 5.07%)
|
| 3. |
|
1:01,86 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
16. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:00,58 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:01,24; 1.08%)
|
| 5. |
|
0:58,07 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (1:00,58; 4.32%)
|
| 6. |
|
0:58,19 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (1:00,58; 4.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:15,72 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (2:19,19; 2.55%)
|
| 2. |
|
2:15,57 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (2:15,72; 0.11%)
|
| 3. |
|
2:12,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:15,57; 2.33%)
|
| 4. |
|
2:10,82 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (2:15,57; 3.63%)
|
| 5. |
|
2:11,61 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (2:15,57; 3%)
|
| 6. |
|
2:08,67 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (2:10,82; 1.67%)
|
| 7. |
|
2:06,07 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (2:08,67; 2.06%)
|
| 8. |
|
2:06,07 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (2:08,67; 2.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:45,14 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (5:26,25; 14.41%)
|
| 2. |
|
4:39,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (4:45,14; 1.97%)
|
| 3. |
|
4:34,11 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (4:45,14; 4.02%)
|
| 4. |
|
4:32,98 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (4:34,11; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
9:49,22 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(split) |
   os.rek. (10:06,71; 2.96%)
|
| 2. |
|
9:43,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(split) |
   os.rek. (9:49,22; 1.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
18:24,08 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (19:00,18; 3.26%)
|
| 2. |
|
18:15,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (18:24,08; 0.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:37,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:40,17; 7.29%)
|
| 2. |
|
0:37,16 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,44; 0.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:20,13 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:26,26; 7.65%)
|
| 2. |
|
1:21,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
8. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:20,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:23,19 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:31,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,03; 1.71%)
|
| 2. |
|
0:32,45 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:30,43 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,49; 3.48%)
|
| 4. |
|
0:29,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,43; 4.17%)
|
| 5. |
|
0:28,95 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (0:30,43; 5.11%)
|
| 6. |
|
0:29,21 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:27,79 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,95; 4.17%)
|
| 8. |
|
0:27,68 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finals) |
   os.rek. (0:28,95; 4.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:14,52 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,86; 0.45%)
|
| 2. |
|
1:09,13 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,52; 7.79%)
|
| 3. |
|
1:06,95 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,13; 3.25%)
|
| 4. |
|
1:07,89 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
   os.rek. (1:09,13; 1.82%)
|
| 5. |
|
1:07,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:05,81 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (1:06,95; 1.73%)
|
| 7. |
|
1:03,87 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:05,81; 3.03%)
|
| 8. |
|
1:03,54 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (1:03,87; 0.51%)
|
| 9. |
|
1:02,53 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finals) |
   os.rek. (1:03,87; 2.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:26,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:23,20 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:10,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (1:15,17; 6.23%)
|
| 2. |
|
1:11,62 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:09,47 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,76; 1.85%)
|
| 4. |
|
1:09,17 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finals) |
   os.rek. (1:10,76; 2.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:42,16 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:44,95; 1.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:25,50 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (5:40,70; 4.66%)
|