event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:32,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
83. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,66; 4.43%)
|
| 2. |
|
0:32,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:32,71 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
41. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:31,22 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:32,23; 3.23%)
|
| 5. |
|
0:29,08 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
54. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,22; 7.35%)
|
| 6. |
|
0:28,69 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,08; 1.35%)
|
| 7. |
|
0:28,34 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,69; 1.23%)
|
| 8. |
|
0:29,02 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
-  |
(relay) |
|
| 9. |
|
0:28,68 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(heats) |
|
| 10. |
|
0:28,85 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
5. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:08,82 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
76. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,48; 5.31%)
|
| 2. |
|
1:07,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
52. |
(heats) |
   os.rek. (1:08,82; 1.25%)
|
| 3. |
|
1:02,90 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
61. |
(heats) |
   os.rek. (1:07,97; 8.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:31,25 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (2:35,09; 2.53%)
|
| 2. |
|
2:26,28 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (2:31,25; 3.39%)
|
| 3. |
|
2:13,26 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:26,28; 9.77%)
|
| 4. |
|
2:12,17 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:13,26; 0.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:15,00 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (5:20,48; 1.73%)
|
| 2. |
|
4:57,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (5:15,00; 5.98%)
|
| 3. |
|
4:55,89 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (5:15,00; 6.45%)
|
| 4. |
|
4:31,46 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (4:55,89; 8.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:11,77 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(split) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:10,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(split) |
   os.rek. (10:11,77; 0.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
19:10,18 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
19:11,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:42,42 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:43,52; 2.59%)
|
| 2. |
|
0:43,38 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
7. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:43,30 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:42,55 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
27. |
(heats) |
|
| 5. |
|
0:38,85 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:42,42; 9.18%)
|
| 6. |
|
0:38,71 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,85; 0.36%)
|
| 7. |
|
0:39,07 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
7. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:33,23 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (1:38,72; 5.88%)
|
| 2. |
|
1:30,17 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
38. |
(heats) |
   os.rek. (1:33,23; 3.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:57,42 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (3:20,81; 13.18%)
|
| 2. |
|
2:49,85 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:57,42; 4.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:40,34 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
14. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:35,79 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
54. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,65; 10.78%)
|
| 3. |
|
0:36,43 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:36,30 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
6. |
(heats) |
|
| 5. |
|
0:32,52 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,79; 10.05%)
|
| 6. |
|
0:32,60 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
11. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:32,18 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,52; 1.05%)
|
| 8. |
|
0:32,43 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
5. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:21,57 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (1:25,93; 5.34%)
|
| 2. |
|
1:15,23 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
22. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,57; 8.42%)
|
| 3. |
|
1:21,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:17,21 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
|
| 5. |
|
1:10,58 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (1:15,23; 6.58%)
|
| 6. |
|
1:10,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,58; 0.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:38,85 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:31,48 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:38,85; 4.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:38,60 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,30; 6.99%)
|
| 2. |
|
0:38,61 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
14. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:38,46 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
45. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,60; 0.36%)
|
| 4. |
|
0:34,42 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
37. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,46; 11.73%)
|
| 5. |
|
0:35,91 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
10. |
(heats) |
|
| 6. |
|
0:34,95 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
9. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:21,44 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:30,54; 11.17%)
|
| 2. |
|
1:17,92 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
37. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,44; 4.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:49,75 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (3:18,26; 16.79%)
|
| 2. |
|
2:47,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:49,75; 1.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:21,95 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:23,94; 2.42%)
|
| 2. |
|
1:19,08 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
48. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,95; 3.62%)
|
| 3. |
|
1:20,27 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
5. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:20,85 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
35. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:18,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
48. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,08; 0.58%)
|
| 6. |
|
1:10,13 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
38. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,62; 12.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:51,08 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (3:07,76; 9.74%)
|
| 2. |
|
2:47,80 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:51,08; 1.95%)
|
| 3. |
|
2:45,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:47,80; 1.69%)
|
| 4. |
|
2:41,72 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (2:47,80; 3.75%)
|
| 5. |
|
2:30,58 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (2:41,72; 7.39%)
|