disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:40,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,29; 14.89%) |
| 2. |
|
0:42,74 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
22. |
(predteki) |
              (0:40,29; -5.73%) |
| 3. |
|
0:43,66 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
27. |
(predteki) |
              (0:40,29; -7.71%) |
| 4. |
|
0:41,74 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
14.11.2018 |
35. |
(predteki) |
              (0:40,29; -3.47%) |
| 5. |
|
0:41,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
26. |
(predteki) |
              (0:40,29; -1.75%) |
| 6. |
|
0:40,54 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
83. |
(predteki) |
              (0:40,29; -0.61%) |
| 7. |
|
0:42,45 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
45. |
(predteki) |
              (0:40,29; -5.08%) |
| 8. |
|
0:37,87 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,29; 6.39%) |
| 9. |
|
0:38,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
43. |
(predteki) |
              (0:37,87; -2.59%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:32,79 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,36; 21.09%) |
| 2. |
|
1:31,42 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,79; 1.49%) |
| 3. |
|
1:27,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,42; 4.82%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:22,20 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
14.11.2018 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:21,32 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (3:22,20; 0.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:50,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,41; 9.83%) |
| 2. |
|
0:52,55 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
34. |
(predteki) |
              (0:50,45; -3.99%) |
| 3. |
|
0:52,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
22. |
(predteki) |
              (0:50,45; -3.55%) |
| 4. |
|
0:51,43 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
41. |
(predteki) |
              (0:50,45; -1.9%) |
| 5. |
|
0:48,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,45; 3.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:52,88 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (2:05,18; 10.89%) |
| 2. |
|
1:47,67 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,88; 4.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:56,48 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:56,26 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (3:56,48; 0.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:57,55 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:04,58 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
              (0:57,55; -10.88%) |
| 3. |
|
0:56,31 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,55; 2.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:49,40 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,14; 3.52%) |
| 2. |
|
0:50,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
29. |
(predteki) |
              (0:49,40; -1.29%) |
| 3. |
|
0:47,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,40; 3.75%) |
| 4. |
|
0:47,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,61; 1.25%) |
| 5. |
|
0:46,15 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:47,61; 3.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:44,04 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
88. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:49,28 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:42,45 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (3:49,28; 3.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:48,12 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
14.11.2018 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:45,26 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,12; 2.71%) |
| 3. |
|
1:48,50 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
12. |
(predteki) |
              (1:45,26; -2.98%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:44,85 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
70. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |