disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:37,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,31; 3.48%)
|
| 2. |
|
0:36,17 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,02; 2.35%)
|
| 3. |
|
0:37,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
28. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:36,23 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
11. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:35,36 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,17; 2.29%)
|
| 6. |
|
0:34,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,36; 1.08%)
|
| 7. |
|
0:35,34 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,36; 0.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:16,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,47; 12.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:55,93 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,81; 5.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:13,03 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (7:09,14; 15.04%)
|
| 2. |
|
6:02,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (6:13,03; 2.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:46,55 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,63; 4.46%)
|
| 2. |
|
0:45,83 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,55; 1.57%)
|
| 3. |
|
0:45,49 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,83; 0.74%)
|
| 4. |
|
0:44,50 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,49; 2.22%)
|
| 5. |
|
0:44,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,50; 0.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:35,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,12; 10.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:27,22 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:41,50; 6.89%)
|
| 2. |
|
3:34,60 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
22. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:31,27 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
3:23,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:27,22; 1.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:42,19 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,04; 9.12%)
|
| 2. |
|
0:40,57 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,19; 3.99%)
|
| 3. |
|
0:39,21 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,57; 3.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:36,52 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,42; 11.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:43,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,13; 4.39%)
|
| 2. |
|
0:43,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
20. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,37 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,23; 4.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:17,64 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:31,26 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,38; 7.8%)
|