disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:43,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,52; 23.51%)
|
| 2. |
|
0:41,48 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
87. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,33; 4.45%)
|
| 3. |
|
0:40,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,48; 1.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:41,91 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (1:55,18; 13.02%)
|
| 2. |
|
1:34,31 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,91; 8.05%)
|
| 3. |
|
1:33,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,31; 1.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:35,27 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:54,07 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,12; 1.94%)
|
| 2. |
|
0:52,29 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,07; 3.4%)
|
| 3. |
|
0:47,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,29; 10.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:53,54 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (2:00,30; 5.95%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
4:00,96 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:50,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (4:00,96; 4.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:50,89 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:49,41 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,89; 2.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:49,89 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,67; 9.58%)
|
| 2. |
|
0:51,01 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
43. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:41,54 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
82. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,59; 29.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:46,90 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:46,55 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,90; 0.32%)
|
| 3. |
|
1:37,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,55; 9.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:37,84 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
67. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|