disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
              (0:29,04; -2.18%) |
| 2. |
|
0:29,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
15. |
(predteki) |
              (0:29,04; -0.13%) |
| 3. |
|
0:28,35 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,04; 2.43%) |
| 4. |
|
0:29,07 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
              (0:28,35; -2.47%) |
| 5. |
|
0:28,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
15. |
(predteki) |
              (0:28,35; -0.97%) |
| 6. |
|
0:28,31 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,35; 0.14%) |
| 7. |
|
0:28,29 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,35; 0.21%) |
| 8. |
|
0:28,46 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
11. |
(predteki) |
              (0:28,29; -0.59%) |
| 9. |
|
0:27,86 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,29; 1.54%) |
| 10. |
|
0:27,85 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,86; 0.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:04,88 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
              (1:03,14; -2.68%) |
| 2. |
|
1:04,64 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
20. |
(predteki) |
              (1:03,14; -2.32%) |
| 3. |
|
1:03,10 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,14; 0.06%) |
| 4. |
|
1:01,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,10; 2.53%) |
| 5. |
|
1:01,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(predteki) |
              (1:01,54; -0.25%) |
| 6. |
|
1:01,76 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
              (1:01,54; -0.35%) |
| 7. |
|
1:03,00 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
              (1:01,54; -2.31%) |
| 8. |
|
1:00,91 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,54; 1.03%) |
| 9. |
|
0:59,16 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,91; 2.95%) |
| 10. |
|
0:59,56 |
  |
    |
   |
    |
21. |
(finale) |
   os.rek. (1:00,91; 2.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:18,64 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
12. |
(predteki) |
              (2:17,82; -0.59%) |
| 2. |
|
2:19,03 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
2. |
(predteki) |
              (2:17,82; -0.87%) |
| 3. |
|
2:16,13 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:17,82; 1.24%) |
| 4. |
|
2:12,99 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:16,13; 2.36%) |
| 5. |
|
2:13,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
              (2:12,99; -0.73%) |
| 6. |
|
2:13,74 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (2:12,99; -0.56%) |
| 7. |
|
2:11,74 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (2:12,99; 0.94%) |
| 8. |
|
2:09,97 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,74; 1.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:56,10 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
7. |
(predteki) |
              (4:55,65; -0.15%) |
| 2. |
|
4:48,56 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:55,65; 2.45%) |
| 3. |
|
4:47,32 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (4:48,56; 0.43%) |
| 4. |
|
4:45,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (4:47,32; 0.8%) |
| 5. |
|
4:43,73 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (4:47,32; 1.26%) |
| 6. |
|
4:39,54 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (4:43,73; 1.49%) |
| 7. |
|
4:39,43 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (4:39,54; 0.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:04,19 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:19,16; 2.47%) |
| 2. |
|
9:56,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:04,19; 1.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:56,20 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (19:26,18; 2.63%) |
| 2. |
|
18:41,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (18:56,20; 1.34%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,97 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
              (0:33,45; -1.53%) |
| 2. |
|
0:34,11 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
              (0:33,45; -1.93%) |
| 3. |
|
0:33,07 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,45; 1.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (0:34,64; -1.84%) |
| 2. |
|
0:33,81 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,64; 2.45%) |
| 3. |
|
0:34,02 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:33,81; -0.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:12,22 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,00; 5.23%) |
| 2. |
|
1:12,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
16. |
(predteki) |
              (1:12,22; -0.55%) |
| 3. |
|
1:11,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,22; 1.46%) |
| 4. |
|
1:11,27 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,22; 1.33%) |
| 5. |
|
1:14,78 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (1:11,18; -4.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:35,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,09; 3.38%) |
| 2. |
|
2:35,08 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,82; 0.47%) |