disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:36,32 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,15; 5.03%)
|
| 2. |
|
0:35,67 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,32; 1.82%)
|
| 3. |
|
0:35,21 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,67; 1.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,35; 4.59%)
|
| 2. |
|
1:17,05 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
37. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:46,91 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,80; 10.71%)
|
| 2. |
|
2:46,95 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:10,21 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (6:39,10; 7.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:47,20 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,85; 9.85%)
|
| 2. |
|
0:46,05 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,20; 2.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:43,70 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,60; 8.58%)
|
| 2. |
|
1:45,74 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
41. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:35,86 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:50,14; 6.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:49,07 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,83; 19.88%)
|
| 2. |
|
0:47,27 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,07; 3.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:46,93 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:48,23 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:45,08 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,48; 14.19%)
|
| 2. |
|
0:46,38 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
48. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:32,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,56; 9.47%)
|
| 2. |
|
1:31,98 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,77; 0.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:22,91 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (3:50,94; 13.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:36,75 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:29,46 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|