disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:26,19 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,58; 12.94%) |
| 2. |
|
0:25,75 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,19; 1.7%) |
| 3. |
|
0:25,46 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:25,75; 1.13%) |
| 4. |
|
0:26,19 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:25,46; -2.78%) |
| 5. |
|
0:25,59 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:25,46; -0.5%) |
| 6. |
|
0:25,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:25,46; -0.15%) |
| 7. |
|
0:25,36 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:25,46; 0.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:57,31 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,13; 4.92%) |
| 2. |
|
0:57,43 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2021 |
4. |
(predteki) |
              (0:57,31; -0.2%) |
| 3. |
|
0:57,82 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
13. |
(predteki) |
              (0:57,31; -0.88%) |
| 4. |
|
0:57,81 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
              (0:57,31; -0.86%) |
| 5. |
|
0:55,53 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,31; 3.2%) |
| 6. |
|
0:55,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:55,53; -0.5%) |
| 7. |
|
0:56,10 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:55,53; -1.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:10,15 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,17; 12.3%) |
| 2. |
|
2:05,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:10,15; 3.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:42,01 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (5:13,32; 11.1%) |
| 2. |
|
4:33,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (4:42,01; 2.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:48,89 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:49,75 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,07 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,79; 13.08%) |
| 2. |
|
0:36,32 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
8. |
(predteki) |
              (0:36,07; -0.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:18,12 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,07; 15.29%) |
| 2. |
|
1:19,21 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
5. |
(predteki) |
              (1:18,12; -1.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,04 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,72; 12.67%) |
| 2. |
|
0:28,98 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,04; 0.2%) |
| 3. |
|
0:29,34 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
              (0:29,04; -1.02%) |
| 4. |
|
0:28,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,98; 0.34%) |
| 5. |
|
0:28,73 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,88; 0.52%) |
| 6. |
|
0:28,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,73; 2.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:05,39 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,35; 15.23%) |
| 2. |
|
1:06,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
              (1:05,39; -1.58%) |
| 3. |
|
1:05,08 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,39; 0.47%) |
| 4. |
|
1:04,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,08; 1.62%) |
| 5. |
|
1:03,62 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,08; 2.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:32,39 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,57; 12.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:10,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,40; 1.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:06,63 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,28; 17.48%) |
| 2. |
|
1:06,89 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2021 |
6. |
(predteki) |
              (1:06,63; -0.38%) |
| 3. |
|
1:06,70 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
3. |
(predteki) |
              (1:06,63; -0.1%) |
| 4. |
|
1:06,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
2. |
(predteki) |
              (1:06,63; -0.01%) |
| 5. |
|
1:07,06 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
              (1:06,63; -0.64%) |
| 6. |
|
1:06,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,63; 0.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:27,42 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,04; 14.66%) |
| 2. |
|
2:29,29 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
4. |
(predteki) |
              (2:27,42; -1.25%) |