disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,66 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,23; 7.86%)
|
| 2. |
|
0:32,37 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,66; 0.89%)
|
| 3. |
|
0:31,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
61. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,37; 1.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:12,47 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,27; 17.66%)
|
| 2. |
|
1:13,62 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
23. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:12,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
69. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,47; 0.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:47,28 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,02; 9.4%)
|
| 2. |
|
2:40,26 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,28; 4.38%)
|
| 3. |
|
2:44,30 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
31. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:36,06 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (6:48,08; 21.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:43,36 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,75; 7.81%)
|
| 2. |
|
0:41,51 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,36; 4.45%)
|
| 3. |
|
0:40,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,51; 2.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:30,17 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,39; 10.22%)
|
| 2. |
|
1:30,55 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
29. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:29,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,17; 1.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:15,33 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,67; 8.87%)
|
| 2. |
|
3:17,47 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:10,92 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,33; 2.3%)
|
| 4. |
|
3:17,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,91 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,23; 5.67%)
|
| 2. |
|
0:40,66 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,91; 0.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:22,28 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,35; 11.02%)
|