disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,58 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
28. |
(predteki) |
              (0:35,15; -1.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:21,97 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
26. |
(predteki) |
              (1:17,52; -5.42%) |
| 2. |
|
1:13,04 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,52; 6.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:41,36 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,91; 7.77%) |
| 2. |
|
2:50,65 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
70. |
(predteki) |
              (2:41,36; -5.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:02,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (6:33,22; 8.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:45,68 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,56; 10.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:41,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:56,58; 14.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:24,92 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (4:01,52; 17.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:41,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
59. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,80; 14.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:33,09 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:34,15 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
21. |
(predteki) |
              (1:33,09; -1.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:41,72; 6.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:25,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,17; 4.88%) |
| 2. |
|
1:25,26 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
51. |
(predteki) |
              (1:25,02; -0.28%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:02,18 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,72; 6.88%) |
| 2. |
|
2:56,44 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (3:14,72; 10.36%) |
| 3. |
|
3:02,62 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
37. |
(predteki) |
              (2:56,44; -3.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:01,93 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |