disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,92 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,35; 4.77%) |
| 2. |
|
0:29,18 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,92; 2.53%) |
| 3. |
|
0:29,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
              (0:29,18; -0.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:06,38 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,83; 2.18%) |
| 2. |
|
1:05,92 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,38; 0.69%) |
| 3. |
|
1:04,35 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,92; 2.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:19,92 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,16; 3.74%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:10,84 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
9. |
(predteki) |
              (5:06,58; -1.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,74 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,88; 13.99%) |
| 2. |
|
0:36,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,74; 1.15%) |
| 3. |
|
0:36,93 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(predteki) |
              (0:36,32; -1.65%) |
| 4. |
|
0:36,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
              (0:36,32; -0.54%) |
| 5. |
|
0:36,15 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,32; 0.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:21,31 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,34; 7.41%) |
| 2. |
|
1:20,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,31; 0.45%) |
| 3. |
|
1:20,70 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,94; 0.29%) |
| 4. |
|
1:19,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,70; 1.8%) |
| 5. |
|
1:19,78 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
15. |
(predteki) |
              (1:19,27; -0.63%) |
| 6. |
|
1:20,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
12. |
(predteki) |
              (1:19,27; -0.93%) |
| 7. |
|
1:19,08 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,27; 0.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:53,33 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,99; 11.91%) |
| 2. |
|
2:53,00 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,33; 0.19%) |
| 3. |
|
2:47,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,00; 3.49%) |
| 4. |
|
2:48,59 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (2:53,00; 2.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:15,01 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,87; 11.81%) |
| 2. |
|
1:15,81 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
              (1:15,01; -1.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,67 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,58; 8.64%) |
| 2. |
|
0:33,50 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,58; 9.19%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:13,70 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,19; 3.37%) |
| 2. |
|
1:12,88 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,70; 1.12%) |
| 3. |
|
1:13,27 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
22. |
(predteki) |
              (1:12,88; -0.53%) |
| 4. |
|
1:15,01 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
23. |
(predteki) |
              (1:12,88; -2.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:36,76 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,72; 3.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:13,16 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,50; 7.29%) |
| 2. |
|
1:12,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,16; 0.71%) |
| 3. |
|
1:11,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,64; 1.01%) |
| 4. |
|
1:10,66 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,64; 2.8%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:34,76 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,11; 6.68%) |
| 2. |
|
2:39,07 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
15. |
(predteki) |
              (2:34,76; -2.7%) |
| 3. |
|
2:35,69 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
              (2:34,76; -0.59%) |
| 4. |
|
2:34,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,76; 0.4%) |
| 5. |
|
2:35,10 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (2:34,76; -0.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:31,94 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (6:03,78; 9.59%) |