disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,21 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,54; 4.26%) |
| 2. |
|
0:30,91 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,21; 0.97%) |
| 3. |
|
0:30,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,91; 0.88%) |
| 4. |
|
0:30,62 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,91; 0.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:11,24 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,67; 2%) |
| 2. |
|
1:09,43 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,24; 2.6%) |
| 3. |
|
1:07,94 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,43; 2.19%) |
| 4. |
|
1:07,58 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,94; 0.53%) |
| 5. |
|
1:07,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,58; 0.23%) |
| 6. |
|
1:06,10 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:07,58; 2.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:22,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:40,84; 12.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:15,57 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (5:49,45; 10.73%) |
| 2. |
|
5:07,48 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:15,57; 2.63%) |
| 3. |
|
5:06,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (5:07,48; 0.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:57,51 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
10:37,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:57,51; 3.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
20:41,63 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
19:58,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
11. |
(finale) |
   os.rek. (20:41,63; 3.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:43,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,35; 12.54%) |
| 2. |
|
0:45,01 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
9. |
(predteki) |
              (0:43,85; -2.57%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:42,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,55; 10.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,26 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,44; 0.47%) |
| 2. |
|
0:37,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,26; 1.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:30,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:31,98 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
31. |
(predteki) |
              (1:30,85; -1.22%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,38 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
17. |
(predteki) |
              (0:39,71; -1.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:26,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,17; 0.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:25,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,23; 19.96%) |
| 2. |
|
1:22,60 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,22; 3.17%) |