disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:37,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
68. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:35,38 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,27; 5.34%)
|
| 3. |
|
0:35,34 |
  |
MM Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2017 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,38; 0.11%)
|
| 4. |
|
0:33,78 |
  |
United World Games |
Celovec/Klagenfurt |
23.06.2017 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,34; 4.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:22,92 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,24; 2.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:43,21 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
13.11.2016 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:41,01 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,58; 3.82%)
|
| 3. |
|
0:39,63 |
  |
MM Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,64; 0.02%)
|
| 4. |
|
0:38,07 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:39,64; 4.12%)
|
| 5. |
|
0:38,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
11.02.2017 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:37,99 |
  |
United World Games |
Celovec/Klagenfurt |
23.06.2017 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,07; 0.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:32,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,25; 2.39%)
|
| 2. |
|
1:32,43 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
13.11.2016 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:28,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,05; 3.53%)
|
| 4. |
|
1:28,01 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,91; 1.02%)
|
| 5. |
|
1:27,72 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,01; 0.33%)
|
| 6. |
|
1:22,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
11.02.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,72; 6.07%)
|
| 7. |
|
1:25,43 |
  |
United World Games |
Celovec/Klagenfurt |
23.06.2017 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:22,78 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
13.11.2016 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:22,92; 0.06%)
|
| 2. |
|
3:10,22 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
17.12.2016 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:22,78; 6.6%)
|
| 3. |
|
2:59,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
11.02.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,22; 6.01%)
|
| 4. |
|
2:58,78 |
  |
United World Games |
Celovec/Klagenfurt |
23.06.2017 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,43; 0.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:43,27 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
13.11.2016 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:41,90 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,49 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,80; 11.49%)
|
| 4. |
|
0:38,02 |
  |
MM Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2017 |
25. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:37,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
11.02.2017 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,49; 0.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:39,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,54; 3.57%)
|
| 2. |
|
1:38,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,00; 0.07%)
|
| 3. |
|
1:26,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
11.02.2017 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,93; 13.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:42,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
62. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,56; 17.99%)
|
| 2. |
|
0:44,31 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:42,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
49. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:28,22 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
7. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:23,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
11.02.2017 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,21; 5.36%)
|
| 3. |
|
1:23,24 |
  |
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju |
Ljubljana |
15.03.2017 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,72; 0.57%)
|
| 4. |
|
1:24,72 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:10,82 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
17.12.2016 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:51,47 |
  |
United World Games |
Celovec/Klagenfurt |
23.06.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,82; 11.28%)
|