disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,64 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,01; 4.47%) |
| 2. |
|
0:29,67 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,64; 3.26%) |
| 3. |
|
0:29,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
              (0:29,67; -0.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:05,46 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,90; 6.78%) |
| 2. |
|
1:04,63 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,46; 1.28%) |
| 3. |
|
1:06,77 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
32. |
(predteki) |
              (1:04,63; -3.2%) |
| 4. |
|
1:05,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
31. |
(predteki) |
              (1:04,63; -0.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:27,79 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,94; 4.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:03,09 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:31,17; 9.26%) |
| 2. |
|
5:02,35 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:03,09; 0.24%) |
| 3. |
|
4:52,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (5:02,35; 3.19%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:19,54 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:04,87; 7.31%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:20,89 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (20:36,03; 6.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,13 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,20; 7.65%) |
| 2. |
|
0:39,69 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,13; 1.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,39 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,14; 4.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:32,37 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,56; 9.85%) |
| 2. |
|
0:32,86 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
12. |
(predteki) |
              (0:32,37; -1.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:14,01 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,64; 7.6%) |
| 2. |
|
1:14,87 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
10. |
(predteki) |
              (1:14,01; -1.14%) |
| 3. |
|
1:11,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,01; 3.13%) |
| 4. |
|
1:11,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
              (1:11,76; -0.2%) |
| 5. |
|
1:12,69 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (1:11,76; -1.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:47,29 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,38; 10.81%) |
| 2. |
|
2:44,38 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,29; 1.77%) |
| 3. |
|
2:38,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,38; 3.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,45 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,83; 3.89%) |
| 2. |
|
0:34,25 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,45; 3.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:14,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:20,61; 8.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:37,36 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,29; 6.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:15,68 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,30; 4.78%) |
| 2. |
|
1:16,35 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
20. |
(predteki) |
              (1:15,68; -0.87%) |
| 3. |
|
1:13,50 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,68; 2.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:43,97 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,84; 2.36%) |
| 2. |
|
2:40,71 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,97; 2.02%) |
| 3. |
|
2:36,02 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,71; 3%) |
| 4. |
|
2:37,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
              (2:36,02; -0.71%) |
| 5. |
|
2:33,33 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:36,02; 1.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:31,67 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:47,94; 4.9%) |
| 2. |
|
5:35,18 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
2. |
(predteki) |
              (5:31,67; -1.04%) |
| 3. |
|
5:27,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:31,67; 1.42%) |