disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
11. |
(predteki) |
              (0:32,79; -1.5%) |
| 2. |
|
0:33,06 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
              (0:32,79; -0.81%) |
| 3. |
|
0:33,89 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
70. |
(predteki) |
              (0:32,79; -3.24%) |
| 4. |
|
0:33,87 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
22. |
(predteki) |
              (0:32,79; -3.18%) |
| 5. |
|
0:32,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,79; 2.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:14,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
17. |
(predteki) |
              (1:10,83; -4.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:38,12 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,91; 2.39%) |
| 2. |
|
2:31,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,12; 4.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:47,32 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,63; 0.65%) |
| 2. |
|
0:48,27 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
32. |
(predteki) |
              (0:47,32; -1.96%) |
| 3. |
|
0:47,01 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,32; 0.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,59 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
8. |
(predteki) |
              (0:37,54; -2.72%) |
| 2. |
|
0:37,87 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
16. |
(predteki) |
              (0:37,54; -0.87%) |
| 3. |
|
0:39,95 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
22. |
(predteki) |
              (0:37,54; -6.03%) |
| 4. |
|
0:37,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,54; 1.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
7. |
(predteki) |
              (0:37,36; -3.83%) |
| 2. |
|
0:37,45 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
6. |
(predteki) |
              (0:37,36; -0.24%) |
| 3. |
|
0:40,69 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
26. |
(predteki) |
              (0:37,36; -8.18%) |
| 4. |
|
0:37,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,36; 0.61%) |
| 5. |
|
0:36,48 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:37,36; 2.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,01 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
41. |
(predteki) |
              (1:20,71; -2.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:52,08 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
6. |
(predteki) |
              (2:51,27; -0.47%) |
| 2. |
|
2:54,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
11. |
(predteki) |
              (2:51,27; -2.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:23,67 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,85; 7.38%) |
| 2. |
|
1:25,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
19. |
(predteki) |
              (1:23,67; -2.51%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:00,61 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,93; 1.83%) |