disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,16 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,85; 6%)
|
| 2. |
|
0:28,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,16; 0.14%)
|
| 3. |
|
0:27,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,12; 2.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,24 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,77; 5.58%)
|
| 2. |
|
1:02,26 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,24; 1.57%)
|
| 3. |
|
1:02,36 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
16. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:11,47 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,08; 11.11%)
|
| 2. |
|
2:13,43 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:10,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,47; 0.48%)
|
| 4. |
|
2:09,51 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:11,47; 1.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:33,97 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (4:59,00; 9.13%)
|
| 2. |
|
4:33,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:33,97; 0.31%)
|
| 3. |
|
4:29,47 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (4:33,97; 1.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:44,56 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:21,74; 6.36%)
|
| 2. |
|
9:37,63 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (9:44,56; 1.19%)
|
| 3. |
|
9:18,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (9:37,63; 3.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:19,68 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (19:32,71; 6.64%)
|
| 2. |
|
18:07,05 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (18:19,68; 1.16%)
|
| 3. |
|
17:41,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (18:07,05; 2.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:35,49 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,97; 6.98%)
|
| 2. |
|
0:34,68 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,49; 2.33%)
|
| 3. |
|
0:35,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:35,18 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:19,89 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,46; 3.21%)
|
| 2. |
|
1:17,26 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,89; 3.4%)
|
| 3. |
|
1:17,36 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:17,13 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,26; 0.16%)
|
| 5. |
|
1:18,60 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 6. |
|
1:17,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:18,94 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:46,98 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,20; 5.52%)
|
| 2. |
|
2:46,67 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,98; 0.18%)
|
| 3. |
|
2:45,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,67; 0.7%)
|
| 4. |
|
2:43,63 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:46,67; 1.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:35,50 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,33; 10.78%)
|
| 2. |
|
0:34,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,50; 2.86%)
|
| 3. |
|
0:33,75 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,51; 2.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:18,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,57; 14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,43 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,60; 9.48%)
|
| 2. |
|
0:33,23 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,43; 0.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:13,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,04; 5.05%)
|
| 2. |
|
1:12,30 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,33; 1.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:32,90 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,20; 11.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,75; 3.98%)
|
| 2. |
|
1:11,06 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,77; 5.22%)
|
| 3. |
|
1:11,46 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:35,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,99; 6.67%)
|
| 2. |
|
2:31,98 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,61; 2.38%)
|