disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,93 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,07; 0.48%)
|
| 2. |
|
0:28,21 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,93; 2.55%)
|
| 3. |
|
0:27,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,21; 2.54%)
|
| 4. |
|
0:27,37 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,21; 3.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:04,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,02; 1.13%)
|
| 2. |
|
1:02,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,29; 2.27%)
|
| 3. |
|
1:01,26 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,86; 2.61%)
|
| 4. |
|
1:01,94 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:02,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
15. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:01,85 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:23,50 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,20; 5.36%)
|
| 2. |
|
2:22,46 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,50; 0.73%)
|
| 3. |
|
2:22,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:31,10 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,79; 7.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:34,47 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,51; 11.72%)
|
| 2. |
|
0:32,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,47; 4.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:31,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,18; 1.24%)
|
| 2. |
|
0:33,42 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,76; 1.01%)
|
| 3. |
|
0:34,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
13. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:33,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,68; 0%)
|
| 2. |
|
1:12,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,68; 7.75%)
|
| 3. |
|
1:13,42 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,68; 5.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:45,21 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,08; 2.94%)
|