disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,00 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,28; 3.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:13,17 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,27; 1.5%)
|
| 2. |
|
1:13,23 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:10,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,17; 4.4%)
|
| 4. |
|
1:10,54 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,17; 3.72%)
|
| 5. |
|
1:09,95 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:13,17; 4.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:35,00 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,48; 16.43%)
|
| 2. |
|
2:32,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,00; 1.43%)
|
| 3. |
|
2:32,32 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:35,00; 1.75%)
|
| 4. |
|
2:33,38 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:35,00; 1.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:27,53 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (6:07,29; 12.13%)
|
| 2. |
|
5:39,11 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:18,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:27,53; 2.89%)
|
| 4. |
|
5:26,55 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (5:27,53; 0.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,60 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,57; 2.27%)
|
| 2. |
|
0:42,43 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,60; 0.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:32,40 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:29,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,35; 2.81%)
|
| 3. |
|
1:28,38 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:32,35; 4.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:11,05 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,52; 2.86%)
|
| 2. |
|
3:10,28 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,05; 0.4%)
|
| 3. |
|
3:13,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
3:14,65 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:40,80 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
15. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:39,20 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,91; 1.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:40,90 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,38; 3.61%)
|
| 2. |
|
0:41,23 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
29. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:58,97 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:59,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:26,08 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:24,24 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:00,15 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|