disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,37 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:33,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,10; 3.5%)
|
| 3. |
|
0:33,27 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,91; 1.92%)
|
| 4. |
|
0:33,71 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:32,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,27; 3.48%)
|
| 6. |
|
0:32,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:32,43 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:21,67 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,82; 3.85%)
|
| 2. |
|
1:17,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,67; 5.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:52,11 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:08,71 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,56; 2.24%)
|
| 2. |
|
0:43,84 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,56; 1.64%)
|
| 3. |
|
0:44,40 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:45,21 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:42,90 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,84; 2.19%)
|
| 6. |
|
0:42,56 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:43,84; 3%)
|
| 7. |
|
0:42,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:42,32 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,56; 0.56%)
|
| 9. |
|
0:43,93 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:40,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,20; 2.25%)
|
| 2. |
|
1:37,33 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,92; 3.68%)
|
| 3. |
|
1:36,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,33; 0.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:28,29 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:40,09; 5.66%)
|
| 2. |
|
3:31,96 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:29,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:42,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:38,51 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,75; 8.41%)
|
| 3. |
|
0:35,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,51; 7.03%)
|
| 4. |
|
0:36,39 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:38,07 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:43,55 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:41,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,35 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,66; 0.74%)
|
| 4. |
|
0:39,63 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,35; 4.34%)
|
| 5. |
|
0:38,89 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,63; 1.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:35,80 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,04; 0.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:17,67 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,73; 2.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:31,61 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:30,96 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:23,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,31; 7%)
|
| 4. |
|
1:23,68 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
2. |
(predteki) |
|