disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,04 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:27,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,76; 2.89%)
|
| 3. |
|
0:27,30 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,95; 2.38%)
|
| 4. |
|
0:28,28 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
10. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:27,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:27,81 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 7. |
|
0:27,67 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:04,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,32; 2.06%)
|
| 2. |
|
1:04,14 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:02,56 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,00; 2.3%)
|
| 4. |
|
1:01,38 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,56; 1.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:19,65 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
14.11.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,93; 8.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:58,78 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:18,34; 6.54%)
|
| 2. |
|
4:58,16 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (4:58,78; 0.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:09,16 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:15,43; 10.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:07,60 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:35,44 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:33,99 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,35; 4%)
|
| 3. |
|
0:33,23 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,99; 2.28%)
|
| 4. |
|
0:34,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:33,49 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:17,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,87; 0.2%)
|
| 2. |
|
1:17,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,71; 0.34%)
|
| 3. |
|
1:16,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,44; 0.75%)
|
| 4. |
|
1:15,23 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,86; 2.16%)
|
| 5. |
|
1:16,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:14,42 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:15,23; 1.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:47,66 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,14; 0.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,63 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,93; 3.86%)
|
| 2. |
|
0:33,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
15. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:18,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,80; 6.81%)
|
| 2. |
|
1:17,32 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,45; 1.46%)
|
| 3. |
|
1:15,80 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,32; 2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,53 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,01; 1.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:11,97 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,30; 7.4%)
|
| 2. |
|
1:12,86 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:13,28 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:39,04 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:10,08 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
14.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,01; 5.6%)
|
| 2. |
|
1:11,11 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:10,09 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:09,53 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:10,08; 0.79%)
|
| 5. |
|
1:10,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:10,27 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:33,73 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
14.11.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,97; 4.05%)
|
| 2. |
|
2:32,79 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,73; 0.61%)
|
| 3. |
|
2:35,35 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
13. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:33,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:31,85 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:32,79; 0.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:35,65 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:56,68; 6.26%)
|