disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,62 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,96; 1.23%)
|
| 2. |
|
0:27,69 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
42. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:01,30 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
12.11.2016 |
16. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:00,34 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,76; 0.69%)
|
| 3. |
|
1:00,77 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:59,90 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,34; 0.73%)
|
| 5. |
|
1:00,98 |
  |
Prvenstvo srednjih šol v plavanju |
Ljubljana |
16.03.2017 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:12,44 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
12.11.2016 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:09,49 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:10,98; 1.15%)
|
| 3. |
|
2:10,47 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
8. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:09,32 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:09,49; 0.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:25,98 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
12.11.2016 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (4:38,23; 4.6%)
|
| 2. |
|
4:30,97 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
8. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
4:32,79 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:21,87 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
12.11.2016 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
9:44,97 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
-  |
(vmesni) |
|
| 3. |
|
9:16,83 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
20. |
(finale) |
   os.rek. (9:21,87; 0.9%)
|
| 4. |
|
9:54,46 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:13,68 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
18:44,38 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
20. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:32,23 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,26; 3.19%)
|
| 2. |
|
0:31,22 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,23; 3.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:07,35 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,48; 3.16%)
|
| 2. |
|
1:06,99 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:09,48; 3.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:25,26 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:10,80 |
  |
Prvenstvo srednjih šol v plavanju |
Ljubljana |
16.03.2017 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,24; 2.03%)
|