disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
20. |
(predteki) |
              (0:31,68; -0.81%) |
| 2. |
|
0:30,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,68; 3.15%) |
| 3. |
|
0:30,61 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,71; 0.32%) |
| 4. |
|
0:30,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,61; 0.72%) |
| 5. |
|
0:30,33 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,39; 0.19%) |
| 6. |
|
0:30,14 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,33; 0.63%) |
| 7. |
|
0:29,32 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,14; 2.79%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:09,43 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,74; 1.88%) |
| 2. |
|
1:04,95 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,43; 6.89%) |
| 3. |
|
1:07,17 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:04,95; -3.3%) |
| 4. |
|
1:04,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,95; 0.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:23,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,80; 7.34%) |
| 2. |
|
2:14,37 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,27; 6.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:01,99 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (5:31,15; 9.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:21,09 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:31,00 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,00; 4.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:55,35 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,43; 9.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:34,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,27; 3.37%) |
| 2. |
|
0:33,09 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,12; 3.11%) |
| 3. |
|
0:32,03 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,09; 3.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:15,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:13,46 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,32; 2.53%) |
| 3. |
|
1:14,97 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:13,46; -2.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
              (0:35,28; -2.56%) |
| 2. |
|
0:34,72 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,28; 1.61%) |
| 3. |
|
0:34,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,72; 0.69%) |
| 4. |
|
0:33,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,48; 4.32%) |
| 5. |
|
0:33,51 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,48; 2.89%) |
| 6. |
|
0:34,05 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:33,05; -2.93%) |
| 7. |
|
0:32,27 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,05; 2.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:15,51 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,01; 0.66%) |
| 2. |
|
1:15,17 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,51; 0.45%) |
| 3. |
|
1:11,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,17; 5.73%) |
| 4. |
|
1:11,93 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:15,17; 4.5%) |
| 5. |
|
1:13,07 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:11,09; -2.7%) |
| 6. |
|
1:09,43 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,09; 2.39%) |
| 7. |
|
1:10,00 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
              (1:09,43; -0.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:34,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,21; 3.56%) |
| 2. |
|
2:31,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,69; 2.4%) |
| 3. |
|
2:31,43 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:34,69; 2.15%) |
| 4. |
|
2:30,05 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,06; 0.67%) |
| 5. |
|
2:27,02 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,05; 2.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,49 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,68; 4.28%) |
| 2. |
|
1:13,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,49; 0.79%) |
| 3. |
|
1:13,16 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,49; 1.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:44,98 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:15,90 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |