disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,15 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,68; 4.75%)
|
| 2. |
|
0:32,06 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,15; 0.28%)
|
| 3. |
|
0:32,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:13,04 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,11; 5.57%)
|
| 2. |
|
1:12,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,04; 1.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:45,93 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,52; 0.95%)
|
| 2. |
|
2:38,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,93; 4.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:45,19 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,52; 2.94%)
|
| 2. |
|
0:45,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:41,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,92; 4.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:35,23 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (3:49,74; 6.74%)
|
| 2. |
|
3:33,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,23; 1.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,80; 11.17%)
|
| 2. |
|
0:37,82 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
15. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:27,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,77 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,20; 5.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:27,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,55; 4.68%)
|
| 2. |
|
1:28,23 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:04,96 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,42; 8.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:26,48 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,54; 3.53%)
|
| 2. |
|
1:23,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,48; 3.09%)
|