disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,57 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,76; 0.54%)
|
| 2. |
|
0:34,79 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,57; 2.45%)
|
| 4. |
|
0:31,83 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,74; 6%)
|
| 5. |
|
0:31,24 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,83; 1.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:16,96 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,60; 2.13%)
|
| 2. |
|
1:14,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,96; 3.06%)
|
| 3. |
|
1:13,96 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,67; 0.95%)
|
| 4. |
|
1:10,50 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,96; 4.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:40,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,88; 15.54%)
|
| 2. |
|
2:27,13 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,01; 8.75%)
|
| 3. |
|
2:26,77 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,13; 0.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:50,68 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:15,23 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (5:50,68; 11.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:42,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,90; 3.05%)
|
| 2. |
|
0:41,57 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,60; 2.47%)
|
| 3. |
|
0:42,10 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,43 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,57; 2.81%)
|
| 5. |
|
0:40,86 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:41,57; 1.73%)
|
| 6. |
|
0:41,00 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:40,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,43; 0.42%)
|
| 8. |
|
0:40,31 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:39,43 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,26; 2.1%)
|
| 10. |
|
0:39,91 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:34,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:33,63 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:32,16 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,23; 1.16%)
|
| 4. |
|
1:32,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:28,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,16; 3.84%)
|
| 6. |
|
1:29,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:09,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:19,87; 5.66%)
|
| 2. |
|
3:05,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,16; 2.13%)
|
| 3. |
|
2:59,15 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,20; 3.37%)
|
| 4. |
|
2:58,32 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,15; 0.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:40,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,83; 12.57%)
|
| 2. |
|
0:41,43 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
23. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:40,98 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
34. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:39,83 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,71; 2.2%)
|
| 5. |
|
0:37,48 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,83; 6.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:30,30 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,81 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:39,64 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,29 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,40; 2.89%)
|
| 4. |
|
0:35,35 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,29; 8.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:24,73 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,22; 0.57%)
|
| 2. |
|
1:16,89 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,73; 10.19%)
|
| 3. |
|
1:15,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,89; 1.73%)
|
| 4. |
|
1:16,69 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:54,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:42,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,16; 7.33%)
|
| 3. |
|
2:44,59 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:37,81 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,26; 2.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:22,93 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,64; 6.88%)
|
| 2. |
|
1:24,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
77. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:20,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,93; 3.17%)
|
| 4. |
|
1:17,70 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,38; 3.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:46,96 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|