disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:37,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,24; 4.77%) |
| 2. |
|
0:38,50 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
              (0:37,45; -2.72%) |
| 3. |
|
0:36,54 |
  |
Kup Novi Grad |
Sarajevo |
01.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,45; 2.49%) |
| 4. |
|
0:36,93 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
93. |
(predteki) |
              (0:36,54; -1.05%) |
| 5. |
|
0:35,77 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,54; 2.15%) |
| 6. |
|
0:35,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,77; 0.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:26,72 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,47; 7.78%) |
| 2. |
|
1:19,32 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,72; 9.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:03,34 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,21; 6.47%) |
| 2. |
|
2:54,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,34; 5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:31,12 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:47,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,13; 5.11%) |
| 2. |
|
0:49,33 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
45. |
(predteki) |
              (0:47,69; -3.32%) |
| 3. |
|
0:48,73 |
  |
Kup Novi Grad |
Sarajevo |
01.12.2018 |
5. |
(predteki) |
              (0:47,69; -2.13%) |
| 4. |
|
0:47,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,69; 0.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:45,13 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:41,70 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,13; 3.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:41,82 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (3:58,60; 7.56%) |
| 2. |
|
3:34,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:41,82; 3.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:46,12 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,79; 5.78%) |
| 2. |
|
0:45,53 |
  |
Kup Novi Grad |
Sarajevo |
01.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,12; 1.29%) |
| 3. |
|
0:43,00 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,53; 5.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:41,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,88; 6.5%) |
| 2. |
|
0:40,59 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,20; 1.5%) |
| 3. |
|
0:40,65 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:41,20; 1.35%) |
| 4. |
|
0:40,85 |
  |
Kup Novi Grad |
Sarajevo |
01.12.2018 |
1. |
(predteki) |
              (0:40,59; -0.63%) |
| 5. |
|
0:40,23 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:40,59; 0.89%) |
| 6. |
|
0:40,35 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
24. |
(predteki) |
              (0:40,23; -0.29%) |
| 7. |
|
0:39,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,23; 1.56%) |
| 8. |
|
0:41,14 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:40,23; -2.21%) |
| 9. |
|
0:41,34 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
-  |
(štafeta) |
              (0:39,11; -5.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:28,82 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
66. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,10; 10.44%) |
| 2. |
|
1:26,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,82; 2.31%) |
| 3. |
|
1:26,51 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,81; 0.34%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:14,43 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:02,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,43; 6.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:29,36 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:28,07 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
90. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |