disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:37,74 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,14; 11.65%)
|
| 2. |
|
0:37,10 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,74; 1.72%)
|
| 3. |
|
0:37,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
23. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:28,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:25,64 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,27; 3.07%)
|
| 3. |
|
1:23,23 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
70. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,64; 2.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:08,20 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:49,98 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:59,04 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,53; 16.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:47,90 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,44; 40.79%)
|
| 2. |
|
0:44,67 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,90; 7.23%)
|
| 3. |
|
0:45,84 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
26. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:45,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:43,33 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,45; 2.05%)
|
| 3. |
|
1:49,09 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
41. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,00 |
  |
Plavalno tekmovanje Cerkno |
Cerkno |
20.10.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,52; 12.54%)
|
| 2. |
|
0:44,63 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
| 3. |
|
0:44,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:38,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:36,92 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,02; 1.13%)
|
| 3. |
|
1:36,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,92; 0.6%)
|
| 4. |
|
1:33,56 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
62. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,34; 2.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:40,95 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
76. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|