disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,16; 3.95%)
|
| 2. |
|
0:32,39 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,86; 1.45%)
|
| 3. |
|
0:31,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,39; 3.31%)
|
| 4. |
|
0:33,15 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:12,34 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,83; 0.67%)
|
| 2. |
|
1:09,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,34; 3.6%)
|
| 3. |
|
1:12,29 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
22. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:10,71 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
65. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:29,94 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,06; 6.74%)
|
| 2. |
|
2:29,94 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,94; 0%)
|
| 3. |
|
2:30,23 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
21. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:30,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
36. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:10,62 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (5:24,34; 4.41%)
|
| 2. |
|
5:04,10 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:10,62; 2.14%)
|
| 3. |
|
5:17,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
34. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:49,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:39,79; 7.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
20:09,90 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (21:57,79; 8.91%)
|
| 2. |
|
20:33,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:41,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,42; 4.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:24,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,16 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,97; 7.17%)
|
| 2. |
|
0:39,77 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
24. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,16 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,79; 5.56%)
|
| 2. |
|
1:24,40 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:23,14 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,40; 6.32%)
|