disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,07 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,94; 8.67%) |
| 2. |
|
0:33,04 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,07; 0.09%) |
| 3. |
|
0:32,84 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,04; 0.6%) |
| 4. |
|
0:32,73 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,84; 0.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:18,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,23; 2.59%) |
| 2. |
|
1:14,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,20; 5.23%) |
| 3. |
|
1:13,26 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,31; 1.43%) |
| 4. |
|
1:12,76 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,26; 0.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:44,74 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
61. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,38; 7.67%) |
| 2. |
|
2:49,75 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
15. |
(predteki) |
              (2:44,74; -2.95%) |
| 3. |
|
2:35,85 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,74; 5.7%) |
| 4. |
|
2:39,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
47. |
(predteki) |
              (2:35,85; -2.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:37,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (6:16,05; 11.27%) |
| 2. |
|
5:27,23 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:37,95; 3.27%) |
| 3. |
|
5:29,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
38. |
(predteki) |
              (5:27,23; -0.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
11:56,07 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (12:47,85; 7.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
22:33,07 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
22:19,96 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (22:33,07; 0.97%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:46,16 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,46; 4.98%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:46,26 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
              (1:37,05; -8.66%) |
| 2. |
|
1:40,39 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
47. |
(predteki) |
              (1:37,05; -3.32%) |
| 3. |
|
1:42,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
58. |
(predteki) |
              (1:37,05; -4.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:27,08 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:38,87; 5.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:43,58 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
64. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,32; 3.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,74 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,13; 3.49%) |
| 2. |
|
0:38,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,74; 2.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:27,28 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
              (1:25,03; -2.57%) |
| 2. |
|
1:24,55 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,03; 0.56%) |
| 3. |
|
1:24,90 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
12. |
(predteki) |
              (1:24,55; -0.41%) |
| 4. |
|
1:23,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,55; 1.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:49,85 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,00; 10.09%) |
| 2. |
|
2:47,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,85; 1.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:30,09 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,43; 1.48%) |
| 2. |
|
1:23,27 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,09; 8.19%) |