disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,98 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,99; 0.03%) |
| 2. |
|
0:27,42 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,98; 2.04%) |
| 3. |
|
0:25,54 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,42; 7.36%) |
| 4. |
|
0:25,26 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:27,42; 8.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:58,62 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,40; 6.44%) |
| 2. |
|
1:00,19 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finale) |
   os.rek. (1:02,40; 3.67%) |
| 3. |
|
0:56,02 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,62; 4.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:11,24 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:14,86; 2.75%) |
| 2. |
|
2:10,80 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,24; 0.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:35,90 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (4:41,37; 1.98%) |
| 2. |
|
4:29,66 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:35,90; 2.31%) |
| 3. |
|
4:20,66 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:29,66; 3.45%) |
| 4. |
|
4:15,75 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:20,66; 1.91%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:01,33 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (9:24,40; 4.26%) |
| 2. |
|
8:34,14 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (9:01,33; 5.28%) |
| 3. |
|
8:30,45 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (8:34,14; 0.72%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
17:46,10 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (17:46,37; 0.02%) |
| 2. |
|
16:58,54 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (17:46,10; 4.66%) |
| 3. |
|
15:58,06 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (16:58,54; 6.31%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:33,86 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,94; 3.18%) |
| 2. |
|
0:31,99 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,86; 5.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:35,78 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,25; 0.94%) |
| 2. |
|
2:37,26 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
13. |
(predteki) |
              (2:35,78; -0.94%) |
| 3. |
|
2:35,80 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
              (2:35,78; -0.01%) |
| 4. |
|
2:32,28 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,78; 2.29%) |
| 5. |
|
2:33,17 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:35,78; 1.7%) |
| 6. |
|
2:41,19 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (2:32,28; -5.52%) |
| 7. |
|
2:28,95 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,28; 2.23%) |
| 8. |
|
2:27,61 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,95; 0.9%) |
| 9. |
|
2:25,42 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (2:28,95; 2.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:30,30 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,07; 2.54%) |
| 2. |
|
0:29,72 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,30; 1.95%) |
| 3. |
|
0:27,41 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,72; 8.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:08,75 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,41; 0.96%) |
| 2. |
|
1:06,30 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,75; 3.69%) |
| 3. |
|
1:01,32 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,30; 8.12%) |
| 4. |
|
1:01,61 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:01,32; -0.47%) |
| 5. |
|
1:00,51 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,32; 1.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:28,21 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (2:25,63; -1.74%) |
| 2. |
|
2:09,87 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,63; 12.13%) |
| 3. |
|
2:06,86 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:25,63; 14.79%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:31,34 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (0:30,84; -1.59%) |
| 2. |
|
0:30,67 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,84; 0.55%) |
| 3. |
|
0:28,20 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,67; 8.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:05,45 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,94; 0.74%) |
| 2. |
|
1:06,60 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
              (1:05,94; -0.99%) |
| 3. |
|
0:59,91 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,45; 9.24%) |
| 4. |
|
0:59,77 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,45; 9.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:20,83 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (2:18,76; -1.46%) |
| 2. |
|
2:19,01 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
8. |
(predteki) |
              (2:18,76; -0.17%) |
| 3. |
|
2:14,71 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:18,76; 3%) |
| 4. |
|
2:17,50 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
11. |
(predteki) |
              (2:14,71; -2.02%) |
| 5. |
|
2:15,91 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
              (2:14,71; -0.88%) |
| 6. |
|
2:11,72 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:14,71; 2.26%) |
| 7. |
|
2:10,59 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,72; 0.86%) |
| 8. |
|
2:08,26 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (2:11,72; 2.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:08,31 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (1:07,88; -0.62%) |
| 2. |
|
1:06,88 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,88; 1.49%) |
| 3. |
|
1:04,21 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,88; 4.15%) |
| 4. |
|
1:04,61 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,88; 3.51%) |
| 5. |
|
1:02,03 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,21; 3.51%) |
| 6. |
|
1:01,12 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,03; 1.48%) |
| 7. |
|
1:00,63 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:02,03; 2.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:21,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,74; 0.88%) |
| 2. |
|
2:16,46 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:21,49; 3.68%) |
| 3. |
|
2:10,51 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:16,46; 4.55%) |
| 4. |
|
2:08,98 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:16,46; 5.79%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
4:56,67 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
3. |
(predteki) |
              (4:52,81; -1.3%) |
| 2. |
|
4:48,49 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (4:52,81; 1.49%) |
| 3. |
|
4:48,32 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (4:52,81; 1.55%) |
| 4. |
|
4:41,42 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:48,32; 2.45%) |
| 5. |
|
4:32,46 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (4:41,42; 3.28%) |
| 6. |
|
4:38,90 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
3. |
(predteki) |
              (4:32,46; -2.3%) |
| 7. |
|
4:25,18 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (4:32,46; 2.74%) |