disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:42,78 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,93; 14.37%)
|
| 2. |
|
0:41,60 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
89. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,78; 2.83%)
|
| 3. |
|
0:42,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
62. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,81 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,60; 1.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:38,60 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,00; 11.56%)
|
| 2. |
|
1:32,18 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,60; 6.96%)
|
| 3. |
|
1:31,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,18; 0.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:21,82 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:12,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,82; 5.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:55,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,73; 6.49%)
|
| 2. |
|
0:50,29 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,15; 9.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:54,98 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (2:04,48; 8.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
4:05,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:55,97 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:53,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,97; 4.87%)
|
| 3. |
|
0:53,70 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
27. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:49,88 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,79; 3.82%)
|
| 2. |
|
0:47,32 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,88; 5.4%)
|
| 3. |
|
0:45,29 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,32; 4.48%)
|
| 4. |
|
0:43,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,29; 4.74%)
|
| 5. |
|
0:46,33 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 6. |
|
0:44,78 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
15. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:39,01 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
77. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,17; 15.31%)
|
| 2. |
|
1:36,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,01; 2.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:28,77 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:27,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,77; 0.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:43,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:41,98 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
68. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|