disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:37,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,81; 7.76%) |
| 2. |
|
0:37,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,87; 0.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:23,15 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,61; 10.17%) |
| 2. |
|
1:22,79 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,15; 0.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:56,93 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:12,07; 8.55%) |
| 2. |
|
2:52,94 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,93; 2.3%) |
| 3. |
|
2:52,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,94; 0.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:08,46 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
5:55,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (6:08,46; 3.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,81 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,29; 7.43%) |
| 2. |
|
0:47,55 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
              (0:46,81; -1.55%) |
| 3. |
|
0:48,83 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
16. |
(predteki) |
              (0:46,81; -4.13%) |
| 4. |
|
0:48,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
26. |
(predteki) |
              (0:46,81; -3.95%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:46,83 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,98; 7.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:49,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,37; 8.45%) |
| 2. |
|
0:48,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,21; 0.53%) |
| 3. |
|
0:48,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,95; 0.84%) |
| 4. |
|
0:47,66 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,54; 1.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:46,41 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:42,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,24; 2.22%) |
| 2. |
|
0:41,20 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:43,24; 4.95%) |
| 3. |
|
0:41,10 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,20; 0.24%) |
| 4. |
|
0:40,80 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:41,20; 0.98%) |
| 5. |
|
0:40,98 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
              (0:40,80; -0.43%) |
| 6. |
|
0:41,47 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
15. |
(predteki) |
              (0:40,80; -1.61%) |
| 7. |
|
0:39,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,80; 2.79%) |
| 8. |
|
0:39,33 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:40,80; 3.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:27,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,48; 10.88%) |
| 2. |
|
1:26,04 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,01; 1.12%) |
| 3. |
|
1:28,69 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:26,04; -2.98%) |
| 4. |
|
1:24,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,04; 1.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:06,65 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:27,69; 11.27%) |
| 2. |
|
3:06,12 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,65; 0.28%) |
| 3. |
|
3:06,63 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(predteki) |
              (3:06,12; -0.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:32,00 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,22; 12.19%) |
| 2. |
|
1:32,98 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
9. |
(predteki) |
              (1:32,00; -1.05%) |
| 3. |
|
1:32,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
              (1:32,00; -0.7%) |