disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:54,16 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,28; 2.06%)
|
| 2. |
|
0:53,96 |
  |
Miklavževo kolo ljubljanskih klubov |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,16; 0.37%)
|
| 3. |
|
0:54,09 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:56,61 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
20. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:54,66 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
58. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:52,93 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,96; 1.94%)
|
| 7. |
|
0:53,65 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:53,96; 0.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:57,30 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:56,58 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (1:56,58; 0%)
|
| 3. |
|
1:59,44 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:57,47 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
|
| 5. |
|
1:56,44 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:56,58; 0.12%)
|
| 6. |
|
1:56,70 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
28. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:55,57 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:56,44; 0.75%)
|
| 8. |
|
1:55,05 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:56,44; 1.2%)
|
| 9. |
|
1:57,64 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
13. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
2:09,30 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:08,90 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:16,97 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:27,20 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
30. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:26,65 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,08; 1.61%)
|
| 3. |
|
0:26,48 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (0:27,08; 2.26%)
|
| 4. |
|
0:27,28 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:27,06 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:26,45 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,48; 0.11%)
|
| 7. |
|
0:26,50 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:26,45 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,45; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
0:59,81 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,81; 0%)
|
| 2. |
|
0:58,38 |
  |
Miklavževo kolo ljubljanskih klubov |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,81; 2.44%)
|
| 3. |
|
0:57,84 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,38; 0.93%)
|
| 4. |
|
0:57,79 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:58,38; 1.02%)
|
| 5. |
|
1:02,74 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:58,21 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:58,65 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
| 8. |
|
0:58,92 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
1:00,46 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 10. |
|
0:57,30 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,79; 0.85%)
|
| 11. |
|
0:57,00 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,79; 1.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:11,56 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:12,14; 0.44%)
|
| 2. |
|
2:10,25 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (2:12,14; 1.45%)
|
| 3. |
|
2:11,56 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:08,74 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:10,25; 1.17%)
|
| 5. |
|
2:14,37 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:09,32 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
2:06,97 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:08,74; 1.39%)
|
| 8. |
|
2:12,31 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
2:07,28 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 10. |
|
2:12,76 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
2:07,29 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|