disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,88; 22.9%)
|
| 2. |
|
0:30,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,82; 1.24%)
|
| 3. |
|
0:29,73 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,44; 2.38%)
|
| 4. |
|
0:30,09 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,44; 1.16%)
|
| 5. |
|
0:29,60 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,73; 0.43%)
|
| 6. |
|
0:30,54 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 7. |
|
0:29,83 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:29,54 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,60; 0.2%)
|
| 9. |
|
0:30,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:29,69 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,26 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,92; 33.67%)
|
| 2. |
|
1:07,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,26; 3.72%)
|
| 3. |
|
1:06,41 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,74; 2%)
|
| 4. |
|
1:05,61 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
16.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,41; 1.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:31,76 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,33; 42.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,63 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,71; 22.91%)
|
| 2. |
|
0:40,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,86 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,63; 4.67%)
|
| 4. |
|
0:37,89 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:39,53 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:38,53 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 7. |
|
0:37,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,86; 1.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:26,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,90; 25.27%)
|
| 2. |
|
1:24,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,93; 2.81%)
|
| 3. |
|
1:23,37 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
16.04.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,55; 1.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:58,30 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (4:05,36; 37.61%)
|
| 2. |
|
3:04,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,67; 31%)
|
| 2. |
|
0:36,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,15; 0.62%)
|
| 3. |
|
0:34,08 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,92; 8.33%)
|
| 4. |
|
0:32,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,08; 3.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:26,06 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
16.04.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,92 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,59; 28.13%)
|
| 2. |
|
0:37,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,92; 2.26%)
|
| 3. |
|
0:35,16 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,08; 5.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,23 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,51; 31.9%)
|
| 2. |
|
1:18,82 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
16.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,23; 0.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:00,37 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:20,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,79; 25.15%)
|
| 2. |
|
1:17,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,53; 4.03%)
|
| 3. |
|
1:17,91 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:14,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,41; 4.26%)
|