disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,81 |
  |
MM mladih plivača Vračar |
Beograd |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,05; 7.51%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:06,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
3. |
(predteki) |
              (1:05,43; -1.23%) |
| 2. |
|
1:03,73 |
  |
MM mladih plivača Vračar |
Beograd |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,43; 2.66%) |
| 3. |
|
1:03,90 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,43; 2.39%) |
| 4. |
|
1:02,83 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,73; 1.43%) |
| 5. |
|
1:04,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
              (1:02,83; -1.9%) |
| 6. |
|
1:04,07 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (1:02,83; -1.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:19,29 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,47; 5.87%) |
| 2. |
|
2:17,23 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:19,29; 1.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:14,02 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:37,37 |
  |
MM mladih plivača Vračar |
Beograd |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,87; 6.68%) |
| 2. |
|
0:36,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,37; 2.74%) |
| 3. |
|
0:35,57 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:37,37; 5.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:23,17 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,70; 1.83%) |
| 2. |
|
1:20,14 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,17; 3.78%) |
| 3. |
|
1:18,52 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:23,17; 5.92%) |
| 4. |
|
1:19,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
              (1:18,52; -1.14%) |
| 5. |
|
1:18,84 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (1:18,52; -0.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:56,91 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,04; 1.2%) |
| 2. |
|
2:53,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,91; 2.21%) |
| 3. |
|
2:54,69 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (2:56,91; 1.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:32,55 |
  |
MM mladih plivača Vračar |
Beograd |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,19; 1.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:15,26 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
              (1:14,52; -0.98%) |
| 2. |
|
1:18,16 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
              (1:14,52; -4.65%) |
| 3. |
|
1:14,07 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,52; 0.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:03,31 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,55; 2.31%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:16,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,53; 5.15%) |
| 2. |
|
1:17,08 |
  |
MM mladih plivača Vračar |
Beograd |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
              (1:16,58; -0.64%) |
| 3. |
|
1:16,08 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:16,58; 0.65%) |
| 4. |
|
1:16,72 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
15. |
(predteki) |
              (1:16,08; -0.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:15,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
              (1:14,98; -1.02%) |
| 2. |
|
1:14,79 |
  |
MM mladih plivača Vračar |
Beograd |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,98; 0.25%) |
| 3. |
|
1:13,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,79; 2.4%) |
| 4. |
|
1:12,73 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,79; 2.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:39,67 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,00; 2.08%) |
| 2. |
|
2:41,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
              (2:39,67; -1.2%) |
| 3. |
|
2:41,23 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (2:39,67; -0.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:41,24 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:52,72; 3.36%) |
| 2. |
|
5:37,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,24; 1.25%) |