disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,63 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,89; 4.4%)
|
| 2. |
|
0:28,28 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,63; 1.23%)
|
| 3. |
|
0:27,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,28; 3.43%)
|
| 4. |
|
0:28,10 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:27,65 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:27,57 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 7. |
|
0:27,55 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 8. |
|
0:27,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:27,34; 0.21%)
|
| 9. |
|
0:26,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,28; 3.84%)
|
| 10. |
|
0:26,45 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
0:26,06 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,27; 0.8%)
|
| 12. |
|
0:26,02 |
  |
    |
   |
    |
18. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,27; 0.96%)
|
| 13. |
|
0:26,05 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 14. |
|
0:25,87 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,02; 0.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:02,94 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
59. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,66; 9.08%)
|
| 2. |
|
1:01,37 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,94; 2.55%)
|
| 3. |
|
0:57,51 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,37; 6.71%)
|
| 4. |
|
0:56,84 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,51; 1.17%)
|
| 5. |
|
0:55,62 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,51; 3.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:23,44 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,51; 4.92%)
|
| 2. |
|
2:15,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,44; 5.69%)
|
| 3. |
|
2:14,17 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:15,71; 1.14%)
|
| 4. |
|
2:08,29 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:14,17; 4.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:16,43 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,66 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,51; 7.18%)
|
| 2. |
|
0:37,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,66; 5.73%)
|
| 3. |
|
0:37,33 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,51; 0.48%)
|
| 4. |
|
0:36,80 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,33; 1.44%)
|
| 5. |
|
0:37,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:36,74 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,80; 0.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:22,68 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,95; 10%)
|
| 2. |
|
1:23,09 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:31,32 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,31; 6.35%)
|
| 2. |
|
0:30,69 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,32; 2.05%)
|
| 3. |
|
0:30,47 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,69; 0.72%)
|
| 4. |
|
0:29,42 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,47; 3.56%)
|
| 5. |
|
0:29,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,42; 0.17%)
|
| 6. |
|
0:28,96 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,42; 1.58%)
|
| 7. |
|
0:28,02 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,96; 3.35%)
|
| 8. |
|
0:27,91 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,02; 0.39%)
|
| 9. |
|
0:28,59 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:27,33 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,91; 2.12%)
|
| 11. |
|
0:27,41 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:27,91; 1.82%)
|
| 12. |
|
0:27,63 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:15,21 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:08,90 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,72; 8.44%)
|
| 3. |
|
1:07,81 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,90; 1.6%)
|
| 4. |
|
1:05,59 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,90; 5.04%)
|
| 5. |
|
1:07,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:06,35 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 7. |
|
1:08,29 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
1:03,67 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,59; 3.01%)
|
| 9. |
|
1:02,22 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,59; 5.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:43,90 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,31; 13.67%)
|
| 2. |
|
2:36,38 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,90; 4.8%)
|
| 3. |
|
2:36,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:25,83 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,38; 7.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,09 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,02; 11.87%)
|
| 2. |
|
0:33,43 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,03 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,09; 0.18%)
|
| 4. |
|
0:32,65 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,03; 1.16%)
|
| 5. |
|
0:30,26 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,65; 7.89%)
|
| 6. |
|
0:30,44 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:29,88 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,26; 1.27%)
|
| 8. |
|
0:29,34 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,26; 3.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:12,15 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,20; 6.99%)
|
| 2. |
|
1:09,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,15; 3.36%)
|
| 3. |
|
1:07,89 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,15; 6.27%)
|
| 4. |
|
1:08,19 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:14,74 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:44,78 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:13,24 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,99; 7.85%)
|
| 2. |
|
1:12,31 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,24; 1.28%)
|
| 3. |
|
1:11,79 |
  |
    |
   |
    |
18. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,24; 2.01%)
|
| 4. |
|
1:10,04 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,79; 2.49%)
|
| 5. |
|
1:08,58 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,04; 2.12%)
|
| 6. |
|
1:09,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:08,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,58; 0%)
|
| 8. |
|
1:08,57 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,58; 0.01%)
|
| 9. |
|
1:07,13 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,57; 2.14%)
|
| 10. |
|
1:05,93 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,13; 1.82%)
|
| 11. |
|
1:04,61 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,93; 2.04%)
|
| 12. |
|
1:04,04 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,93; 2.95%)
|
| 13. |
|
1:05,24 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 14. |
|
1:03,34 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:04,04; 1.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:43,35 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,10; 1.07%)
|