disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,63 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,47; 5.47%) |
| 2. |
|
0:33,37 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,63; 0.77%) |
| 3. |
|
0:33,33 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,37; 0.12%) |
| 4. |
|
0:33,33 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,33; 0%) |
| 5. |
|
0:33,31 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,33; 0.06%) |
| 6. |
|
0:34,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
              (0:33,31; -3.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:14,47 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,72; 4.36%) |
| 2. |
|
1:14,58 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
34. |
(predteki) |
              (1:14,47; -0.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:41,70 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,06; 3.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:40,07 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:18,49; 11.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,11; 5.98%) |
| 2. |
|
0:44,10 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,45; 0.79%) |
| 3. |
|
0:42,84 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,10; 2.94%) |
| 4. |
|
0:44,03 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:44,10; 0.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:33,35 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,62; 3.5%) |
| 2. |
|
1:33,32 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,35; 0.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:13,65 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:40,04; 13.62%) |
| 2. |
|
3:13,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,65; 0.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:38,95 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,10; 5.51%) |
| 2. |
|
0:37,95 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,95; 2.63%) |
| 3. |
|
0:37,24 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,95; 1.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:27,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:28,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
              (1:27,44; -1.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,13; 5.24%) |
| 2. |
|
0:38,59 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
              (0:38,13; -1.19%) |
| 3. |
|
0:39,25 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
27. |
(predteki) |
              (0:38,13; -2.85%) |
| 4. |
|
0:38,64 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:38,13; -1.31%) |
| 5. |
|
0:37,96 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,13; 0.44%) |
| 6. |
|
0:37,68 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,96; 0.74%) |
| 7. |
|
0:38,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
              (0:37,68; -0.97%) |
| 8. |
|
0:39,42 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:37,68; -4.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,19 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,27; 5.08%) |
| 2. |
|
1:21,20 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:20,19; -1.24%) |
| 3. |
|
1:21,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
              (1:20,19; -1.04%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:51,69 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,63; 3.45%) |
| 2. |
|
2:51,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
              (2:51,69; -0.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:24,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,18; 7.62%) |
| 2. |
|
1:23,58 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,72; 1.36%) |
| 3. |
|
1:24,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
              (1:23,58; -1.01%) |