disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,28 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,47; 7.47%) |
| 2. |
|
0:28,85 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,28; 1.49%) |
| 3. |
|
0:28,09 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,85; 2.7%) |
| 4. |
|
0:28,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
15. |
(predteki) |
              (0:28,09; -1.88%) |
| 5. |
|
0:28,09 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,09; 0%) |
| 6. |
|
0:28,41 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:28,09; -1.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:04,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,86; 4.64%) |
| 2. |
|
1:02,16 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,85; 4.32%) |
| 3. |
|
1:00,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,16; 2.01%) |
| 4. |
|
0:58,69 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:02,16; 5.91%) |
| 5. |
|
1:01,90 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:02,16; 0.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:18,31 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,37; 7.27%) |
| 2. |
|
2:14,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:18,31; 2.48%) |
| 3. |
|
2:12,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:14,95; 1.87%) |
| 4. |
|
2:09,37 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:14,95; 4.31%) |
| 5. |
|
2:10,51 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:14,95; 3.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:57,83 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (5:52,14; 18.23%) |
| 2. |
|
4:44,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (4:57,83; 4.86%) |
| 3. |
|
4:40,48 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (4:57,83; 6.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:41,13 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,97; 11.76%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:28,75 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,46; 13.19%) |
| 2. |
|
1:31,30 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
31. |
(predteki) |
              (1:28,75; -2.79%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:08,89 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:35,53 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,88; 9.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:18,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,96; 3.72%) |
| 2. |
|
1:16,92 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,05; 1.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:52,77 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:53,18 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 3. |
|
2:53,99 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
9. |
(predteki) |
              (2:52,77; -0.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,14 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,51; 15.28%) |
| 2. |
|
0:34,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,14; 0.71%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,81 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,63; 8.76%) |
| 2. |
|
1:18,28 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
23. |
(predteki) |
              (1:17,81; -0.6%) |
| 3. |
|
1:15,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,81; 3.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:42,94 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,85; 10.37%) |
| 2. |
|
2:45,74 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:59,85; 8.51%) |
| 3. |
|
2:40,70 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,94; 1.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:15,30 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,71; 12.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:35,99 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |