disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,39; 2.04%)
|
| 2. |
|
0:32,64 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,72; 0.24%)
|
| 3. |
|
0:32,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,64; 1.58%)
|
| 4. |
|
0:32,44 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,64; 0.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:11,45 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:11,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
18. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:31,38 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
7. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:26,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,90; 3.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:16,18 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
03.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:22,57; 2.02%)
|
| 2. |
|
5:06,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:16,18; 3.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:53,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
32. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:39,01 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:38,07 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,27; 0.52%)
|
| 3. |
|
0:36,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,07; 3.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:25,21 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,71; 1.76%)
|
| 2. |
|
1:21,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,21; 4.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
11. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:38,62 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,74; 2.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:21,18 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,94; 7.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:51,74 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,69; 22.67%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:24,34 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:56,43 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,50; 4.57%)
|