disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:38,37 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,78; 27.13%)
|
| 2. |
|
0:39,24 |
  |
Interna Tekma PK LL |
Ljubljana |
26.05.2024 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:33,44 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (2:02,39; 30.98%)
|
| 2. |
|
1:31,53 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,44; 2.08%)
|
| 3. |
|
1:25,60 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,53; 6.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:39,06 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:36,12 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,06; 1.36%)
|
| 3. |
|
3:28,74 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,12; 3.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:49,48 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,77; 16.75%)
|
| 2. |
|
0:50,19 |
  |
Interna Tekma PK LL |
Ljubljana |
26.05.2024 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:48,84 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,74; 32.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:45,21 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (4:30,70; 20.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:56,91 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:42,96 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|