disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,87 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,31; 4.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:16,03 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,33; 6.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:47,47 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,81; 6.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:57,02 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
12:38,48 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
23:35,24 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:45,28 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,40; 2.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:40,47 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,08; 5.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:37,18 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:43,37; 2.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:43,02 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,05; 2.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:46,71 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:50,69 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:44,99 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,61; 8.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:34,54 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:49,92; 16.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:16,02 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (4:02,38; 23.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:16,00 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
6:59,16 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:52,03 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (6:59,16; 1.73%)
|