event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:33,87 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,31; 4.25%)
|
| 2. |
|
0:34,05 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2024 |
7. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:33,50 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finals) |
   os.rek. (0:33,87; 1.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:16,03 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
29. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,33; 6.97%)
|
| 2. |
|
1:14,37 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2024 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,03; 2.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:47,47 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:58,81; 6.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:57,02 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
12:38,48 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
-  |
(split) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
12:09,83 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
-  |
(split) |
   os.rek. (12:38,48; 3.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
23:35,24 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
23:01,21 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (23:35,24; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:45,28 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:46,40; 2.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:40,47 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (1:46,08; 5.58%)
|
| 2. |
|
1:42,72 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
23. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:37,18 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (3:43,37; 2.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:43,02 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (0:44,05; 2.39%)
|
| 2. |
|
0:41,83 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2024 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:43,02; 2.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:39,47 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2024 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
3:46,71 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:50,69 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
4. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:44,99 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (0:48,61; 8.04%)
|
| 2. |
|
0:43,77 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
27. |
(heats) |
   os.rek. (0:44,99; 2.78%)
|
| 3. |
|
0:44,10 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2024 |
10. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:34,54 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (1:49,92; 16.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
3:16,02 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (4:02,38; 23.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
3:16,00 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
6:59,16 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:52,03 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (6:59,16; 1.73%)
|