disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,74 |
  |
MM Start |
Kranj |
05.09.2020 |
61. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:35,97 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:57,69 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:36,70 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:49,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:52,16 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:44,14 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:43,02 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:43,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
42. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:41,96 |
  |
MM Start |
Kranj |
05.09.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:45,82 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:43,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,82; 6.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:40,80 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:32,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,80; 8.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:10,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:21,33 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:12,22 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,33; 4.73%)
|