disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,51 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,32; 2.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:08,42 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,01; 0.86%)
|
| 2. |
|
1:07,50 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,42; 1.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:28,41 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,87; 2.33%)
|
| 2. |
|
2:23,61 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,41; 3.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:08,24 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (5:10,24; 0.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:34,05 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,67; 1.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:23,85 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:20,42 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,11; 3.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,47 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,61; 0.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:16,26 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,85; 3.39%)
|
| 2. |
|
1:19,53 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:42,84 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,47; 2.22%)
|
| 2. |
|
2:40,89 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,84; 1.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:53,00 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
41. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:48,68 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,08; 2.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:57,52 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (6:12,90; 4.3%)
|